» Basında Biz » Hitit Gıda'dan bir şube daha!

Hitit Gıda'dan bir şube daha!

HİTİT GIDA BUHARA ŞUBESİ Hitit Gıda, şubelerine yeni halkalar eklemeye devam ediyor. Hitit Gıda'nın 8. Şubesi, Ulukavak Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi No:1 (Özel Hastane karşısı) adresinde "Buhara Şubesi" olarak hizmete girdi. 
Yeni şubenin açılış töreni Cumartesi günü saat 11.00'da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Çorum'un köklü alışveriş merkezlerinden Hitit Gıda, Çorumda en büyük şubesini Buhara bölgesine açtı. Toplam 3000 m2'lik alanda hizmet veren alışveriş merkezinde; 120 m2'lik çocuk oyun alanı, 270 kişilik restaurantın yanı sıra market bölümünde kuruyemiş, unlu mamüller, et ve et ürünleri, balık, meyve-sebze, zücaciye gibi birçok reyon bulunuyor. Marketin kuruyemiş bölümünü Gülşen Kuruyemiş, unlu mamüller bölümünü ise Nasip firması oluşturdu. Mağazada toplam 65 kişi çalışırken, Hitit Gıda'nın Çorumda çalıştırdığı toplam personel sayısı ise 320'yi geçti.
Hitit Gıda Buhara Şubesi'nin açılış törenine; AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Vali Yardımcıları Hamdi Bolat ve Sait Topoğlu, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Alb. Hakan Saraç, Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, Emniyet Müdürü Necmettin Emre, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Yürüyen, PTT Başmüdürü Şükrü Elmas, Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Eğri, bazı kurum ve kuruluşların temsilcileri, iş adamları, sanayiciler ve çok sayıda davetli katıldı. 
Açılış töreninde; Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, Başkan Yardımcıları Nevzat Kaya ve Suat Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri; Hasan Zelveci, Fatih Balcı, Hakkı Yalçın ve Erdal Çoban da hazır bulundu. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci'nin açılış konuşması ile başlayan törende davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Palyaço gösterilerinin renk kattığı törende yüzlerce çiçeğin yer alması ve binanın balonlarla süslenmesi dikkat çekti. Okunan duanın ardından açılış kurdelesi protokol mensupları tarafından kesildi. Açılışın ardından davetliler Hitit Gıda?nın reyonlarını gezerek alışveriş yaptı.

İZDİHAM YAŞANDI 
Hitit Gıda; Veli Paşa Hanında başladığı serüvenine, Fatih Caddesi 23 Nisan Şubesi, Gülabibey Mahallesi Hasanpaşa Şubesi, Saray Şubesi, Ulukavak Mahallesi Buhara Caddesinde Bişkek Şubesi, Merzifon Şubesi ve Mimar Sinan Şubesi ile devam ederken, hizmet zincirine bir halka daha ekleyerek 8. şube olarak Buhara Şubesi?ni açtı. Buhara Şubesi ise Çorum'un en büyük marketi özelliğini taşıyor.
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.