» Basında Biz » Hitit Gıda 5'ledi.

Hitit Gıda 5'ledi.

HİTİT GIDA 5. ŞUBE Çorum'un köklü firmalarından Hitit Gıda şube ağını genişletiyor. Hitit Gıda 5. Şubesini ise Bişkek Caddesinde açtı. Açılış dün saat 11:00'da yapıldı. Törene 
Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, yönetim kurulu üyeleri; Nevzat Kaya ve Suat Kaya, ortaklar; Hakkı Yalçın, Erdal Çoban, Fatih Çoban, Fatih Balcı, Hasan Zelveci, Osman Kestek, Halkla İlişkiler Müdürü Remzi Taşıyan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci yaptığı konuşma da bir taraftan teknolojiye yatırım yaparken diğer taraftan ise şube ağını genişlettiklerini söyledi.
Sonrasında kürsüye gelen AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ise yatırım adına kim çivi çaksa yanında olacaklarını ifade ederek müteşebbislerin daima yanında olacaklarını belirtti.
Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül ise "Çorumlular dünyanın neresinde olursa olsun müteşebbis ruhuna rastlarız.Hitit Gıdada bu şekilde Çorum halkına hem iş imkanı sağlıyor hem de kaliteli hizmet veriyor. Türkiye de böylesine imkanları sağlayan tüm işyerlerinin işlerinin rast gitmesini temenni ediyorum" dedi.
Yapılanan duanın ardından Hitit Gıda Bişkek Şubesinin açılış kurdelesini Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci kesti. Açılış sonrasında davetliler Hitit Gıda Şubesinin gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

KAYNAK:
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.